MUDr. Bukovský odporúča produkty LIDER Slovakia

To, že naše LIDER snacky sú skvelou voľbou pre rýchle a zdravé občerstvenie sa už viacerým podarilo zistiť, nedávno však našu prácu ocenil aj odborník na zdravú výživu, MUDr. Igor Bukovský a Ambulancia klinickej výživy, ktorá o naších snackoch zverejnila článok, za ktorý im ďakujeme. Nižšie nájdete úryvky z článku o naších dvoch produktoch, ktoré sa v článku objavili.

 

Lider Snack

ryžovo kukuričný s himalájskou soľou

Pravidelne cvičíte, trénujete či behávate? To je výborné ? Vieme, ako môže byť niekedy ťažké vymyslieť si rýchly snack pred tréningom, ktorý vám doplní energiu, ale nezaťaží vaše trávenie. My sme objavili Lider Snack, ktorý je dobrou voľbou najmä vtedy, keď máte naozaj naponáhlo. Môžete ho mať vždy po ruke – či už v aute alebo v zásuvke vášho pracovného stola. Takže už neberieme žiadne výhovorky tipu „u nás v práci sa nedá kúpiť zdravá desiata či olovrant“. Pridajte strukovinovú nátierku a čerstvú zeleninu a máte núdzovú ale zdravú večeru na stole ? Lider Snack neobsahuje žiadny pridaný tuk, ani iné zbytočnosti, takže nezaťaží váš žalúdok. A čo je najlepšie, je vhodný aj pre celiatikov, keďže je spoľahlivo bezlepkový.

Zloženie: natural ryža 82,4 %, kukurica 16,5 %, himalájska soľ 1,1 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 1750 kJ (418 kcal) • Tuky 3,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,9 g • Sacharidy 87,7 g, z toho cukry 0,7 g • Vláknina 1,8 g • Bielkoviny 8,0 g • Soľ 0,1 g

 

Lider Snack

ryžovo kukuričný s cesnakom a cibuľou

Chystáte u vás oslavu či stretnutie s rodinou a priateľmi a vymýšľate, čím svojich hostí ponúknete? Sestra je celiatička, otca trápi vysoký krvný tlak a mama, tá dbá na svoju štíhlu líniu. Viete, že klasickými čipsami a inými slanými krekrami nezabodujete, keďže sú príliš mastné a navyše aj s nadmerným množstvom soli, čo ako viete neprospieva najmä zdraviu srdca. Okrem toho často obsahujú lepok, ktorý je pre celiatikov nebezpečný. Vsaďte na chutnú alternatívu – Lider Snack s cesnakom a cibuľou. Chutí skvelo a to aj bez pridaného tuku, bez umelých aróm a zvýrazňovačov chute. A je spoľahlivo bezlepkový, takže si na ňom môžu pochutiť aj celiatici. Pridajte paradajkový dip, čerstvú zeleninu a zdravé a chutné pohostenie, z ktorého si môže dať s chuťou každý, máte pripravené ?

Zloženie: natural ryža 80 %, kukurica 16 %, jedlá soľ 1 %, rasca 0,1 %, sušená cibuľa 0,1 %, sušený cesnak 0,8 %, fermentovaná sójová omáčka 2 %, (voda, sójové bôby, ocot)

Výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 1663 kJ (392 kcal) • Tuky 2,6 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,7 g • Sacharidy 84,1 g, z toho cukry 1,0 g • Vláknina 2,0 g • Bielkoviny 8,2 g • Soľ 0,1 g

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *